Facebook

wykładziny do szkół agencje reklamowe poznań

W ostatnich latach prawdziwą furorę robią tak zwane media społecznościowe. Najważniejszym portalem tego typu jest Facebook.

Z pewnością, warto przyjrzeć się mu nieco bliżej, żeby zrozumieć jego fenomen. Facebook jest portalem dość uniwersalnym.

Po założeniu na nim konta można rozpocząć poszukiwanie „znajomych” lub też innego rodzaju działania. Wchodzenie w interakcje z przyjaciółmi bądź też z innymi osobami, ale na stopie prywatnej, to tylko jedna z możliwości, jakie daje nam popularny „fejs”.

Za jego pomocą możemy również dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami, zdjęciami i różnego rodzaju linkami, poprzez umieszczanie ich na swojej „tablicy”. Facebook stwarza nam także możliwość komunikowania się ze swoimi idolami, którzy promują swoje osoby i swoją twórczość na tym portalu (robi tak znaczący procent znanych ludzi).

Trzeba również wspomnieć, że social media, a w szczególności Facebook, jest znakomitym narzędziem promocyjnym. Na chwilę obecną Facebook jest najpopularniejszym portalem społecznościowym w Polsce i w wielu innych krajach świata.