Komunikator dla mobilnych

akcesoria do modelowania https://texdekor.pl/pl/c/PODKLADY/19

Tango to komunikator internetowy, który został stworzony z myślą o tych internautach, którzy pragną być online cały czas, bez względu na porę czy miejsce, w którym aktualnie się znajdują.

Wystarczy posiadać urządzenie mobilne i stały dostęp do Internetu.

Tango mogą pobrać bezpłatnie z sieci użytkownicy, którzy posiadają takie urządzenia jak iPhone, iPod touch, smartfony czy tablety z systemem Android.

Obsługa tego komunikatora internetowego jest ponoć dość prosta, a utworzenie własnego konta ma zająć tylko kilka chwil, jak zapewniają twórcy tego programu, który ma pomóc internautom w szybkiej komunikacji.

Dużym udogodnieniem jest to, że korzystając z komunikatora nie ma potrzeby każdorazowego logowania się, wystarczy, że na początku podamy swoje podstawowe dane.

Oprócz standardowego wysyłania wiadomości tekstowych, Tango umożliwa prowadzenie rozmów telefonicznych i dodać należy, że są one bezpłatne.

Użytkownik może prowadzić rozmowy poprzez ten komunikator internetowy używając do tego kilku różnych urządzeń mobilnych, wówczas wszystkie wiadomości są dostępne na każdym sprzęcie, na którym zainstalowano Tango.